Dołącz do zespołu

Zostań partnerem marki zinzino

Zdobędziesz możliwość kształtowania przyszłości odżywiania w światowej społeczności, którą łączy wspólna pasja dla większej sprawy. Zbudujesz biznes w branży z dziedziny zdrowia, gdzie umiejętności nawiązywania kontaktów zawodowych oraz osobiste rekomendacje to główna inwestycja. Resztę zostaw nam.

Nie musisz przejmować się logistyką, dostępem do odpowiednich narzędzi, materiałami promocyjnymi ani zasobami cyfrowymi. Będziesz mieć możliwość skupić się na tym, co potrafisz najlepiej – nawiązywaniu relacji, przekazywaniu wiedzy specjalistycznej i dostarczaniu przełomowych produktów. Nasz program nagród obejmuje zniżki już od pierwszego zamówienia, prowizje za sprzedaż bezpośrednią, stałe źródło dochodu i bezpłatne produkty. Pozwala też szybko zdobywać atrakcyjne nagrody i wyjątkowe wycieczki motywacyjne.

czym jest zinzino?

Zinzino powstała z pragnienia myślenia inaczej. Przedsiębiorcza para, Hilde i Ørjan Sæle chcieli powrotu do korzeni, do ich wielkiej pasji dzielenia się doskonałym doświadczeniem produktowym. Odzyskanie podejścia skupionego na Kliencie w sprzedaży bezpośredniej stało się dla nich ich misją. Był to odważny krok, który wzniósł też ich biznes na szczyt dziedziny opartego na testach, spersonalizowanego żywienia.

Dziś Zinzino przeistoczyło się z małego skandynawskiego start-upu w wymienianą przez Nasdaq First North jako jedną z najszybciej rozwijających się firm sprzedaży bezpośredniej w dziedzinie zdrowia i dobrostanu, która nadal kwestionuje status quo. Zawsze stawiamy Klientów na pierwszym miejscu

Dlaczego warto dołączyć?

  • Zostań częścią społeczności, która kształtuje przyszłość odżywiania.
  • Pomóż nam, by profilaktyka zdrowia zagościła w światowej agendzie.
  • Otrzymuj bezpośrednie prowizje od sprzedaży i stały dochód w euro na europejskim poziomie.
  • Otrzymaj natychmiastowy dostęp do specjalnych ofert i darmowych produktów.
  • Zakwalifikuj się do nagród zmieniających styl życia i  wyjazdów motywacyjnych i spełniaj swoje marzenia.

Co zyskujesz?

zostań swoim szefem

Zacznij sprzedawać już teraz

Stajesz się częścią naszej działalności już w chwili rejestracji pierwszego Klienta z zestawem Premier Kit. Zarabiasz już podczas sprzedaży pierwszemu Klientowi.

Twoja darmowa osobista strona internetowa

Otrzymasz prostą, ale bogatą w funkcje e-biznesu stronę ze sklepem internetowym – możesz zacząć sprzedaż od razu.

Narzędzia i szkolenia

Zdobądź natychmiastowy dostęp do narzędzi poszukiwania Klientów, materiałów promocyjnych oraz filmów edukacyjnych. Twój Sponsor zaprosi Cię również na sesję szkoleniową dla początkujących.

MASZ PYTANIE?

Skontaktuj się
ze mną

Szukam osób głodnych sukcesu, otwartych na nowości, konsekwentnych, lubiących się uczyć i rozwijać. Napisz do mnie jeśli zaciekawił Cię temat i interesuje Cię współpraca ze mną. Zyskasz wsparcie na każdym etapie rozwoju.