Konsultacje

poznaj przebieg współpracy

Zyskaj bezpłatna konsultację i opiekę wellness. Zastanawiasz się jak, w praktyce, wygląda współpraca z doradcą? Dowiedz się więcej o przebiegu współpracy i korzyściach z niej płynących. 

poznaj moje usługi

CO DA CI WSPÓŁPRACA?

Moją misją jest udzielanie wparcia w zmianie nawyków i pomoc w osiąganiu zdrowotnych celów moich klientów. Pomogę Ci zbadać obecny stan Twojego samopoczucia i zaproponuję indywidualną strategię powrotu do zdrowia. 

Zależy mi na tym, aby moje usługi nie były jedynie tymczasowym rozwiązaniem, ale stworzyły trwałe zmiany w życiu klientów. Chcę, aby nasi klienci nauczyli się dbać o siebie na dłuższą metę i czerpać radość ze zdrowego stylu życia. Wiedza i zalecenia, które otrzymasz są oparte na wiarygodnych źródłach i badanych. To zapewni Ci najnowsze, najefektywniejsze i wiarygodne metody wparcia w odzyskiwaniu zdrowia.

Specjalizuję się w spersonalizowanym podejściu, które jest oparte na badaniach z suchej kropli krwi prowadzonych w niezależnym laboratorium VITAS w Oslo. Dlatego właśnie moje konsultacje są unikalne i skoncentrowane na indywidualnych potrzebach klienta.

Dowiedz się co zyskasz dzięki współpracy:

Osobisty plan

Zyskujesz szyty na Twoją miarę, indywidualny plan na powrót do zdrowia oparty o wynik badania kropli krwi. Otrzymasz konkretne zalecenia i metody na osiągnięcie Twojego zdrowotnego celu.  

Wiedza

Otrzymujesz dawkę wiedzy od biologa z zakresu odżywiania, aktywności fizycznej, roli emocji i stresu w naszym zdrowiu. Będziesz na bieżąco z badaniami z tej dziedziny i zaleceniami zdrowotnymi. 

wparcie i opieka

Możesz liczyć na pełne wsparcie i opiekę w procesie swojej pozytywnej zmiany. Zyskasz profesjonalną pomoc doradcy w komfortowej, przyjaznej i pełnej empatii atmosferze. 

przebieg

Poznaj etapy współpracy

01

Konsultacja

Podczas konsultacji dokładnie przeanalizuję Twoje nawyki żywieniowe, styl życia i przede wszystkim wyniki testu. Na podstawie zebranych informacji, opracuję dla ciebie spersonalizowaną suplementację odżywienia Twojego organizmu na poziomie komórkowym. Będzie on uwzględniał nie tylko Twój styl życia i preferencje żywieniowe, ale również dostarczy wszystkich niezbędnych składników odżywczych dla utrzymania optymalnego zdrowia.

02

działania

Otrzymujesz strategię i zalecenia na powrót do zdrowia. Przygotowuję dla Ciebie plan i przekazuję Ci wiedzę. To pomoże Ci w zbliżeniu się do Twojego celu zdrowotnego. Jednak to nie wystarczy do pełnego sukcesu. Twój czas na podjęcie działań. Wiem, że to może nie być łatwe. Pomogę Ci utrzymać motywację, pokonać blokady i przeciwności. Wesprę Cię w utrzymaniu regularności i całym procesie wprowadzania zmian w Twoim stylu życia.

03

monitoring

Ważnym elementem konsultacji jest również monitoring postępów. 

Po 4 miesiącach zrobimy ponowny test żeby ocenić postępy. 

Będziemy regularnie śledzić twoje rezultaty, by zapewnić Ci odpowiednie dostosowanie planu farmakologicznego odżywiania na podstawie ewentualnych zmian zachodzących w twoim organizmie.

Napisz do mnie

Zyskaj bezpłatną konsultację

Masz pytanie? Napisz do mnie i zyskaj darmową konsultację. To idealny moment. Zacznij już dziś dbać o swoje zdrowie. Im szybciej zaczniesz tym szybciej zobaczysz efekty i zyskasz lepsze samopoczucie.