Poznaj mnie

Nazywam się
Renata Szymańska

Jestem biologiem specjalizującym się w dziedzinie farmakologicznego żywienia popartego badaniami naukowymi. Interesuję się odżywianiem na poziomie komórkowym i działaniem substancji odżywczych na organizm człowieka. Wiem, jak bardzo sposób odżywiania wpływa na nasze zdrowie. Wprowadzenie odpowiednich nawyków żywieniowych może poprawić nasze samopoczucie i wspierać nasz ogranizm w walce z chorobami. Od 2009 rok nie stosuje żadnych leków farmaceutycznych, zmieniłam swoje nawyki, weszłam na ścieżkę zdrowia i dobrostanu.

Promuję holistyczne podejście uwzględniające nie tylko aspekty fizyczne, ale także emocjonalne i duchowe. Praca ze stresem, emocjami i przekonaniami jest niezwykle istotna w osiąganiu równowagi i harmonii życiowej. Fascynuje mnie również potencjał naturalnych olejków eterycznych i ich wpływu na zdrowie w celu pobudzania zmysłów, redukcji stresu, poprawy snu, łagodzenia bólu i innych dolegliwości. Dodatkowo ukończyłam szkolenie z aromaterapii i masażu aromaterapeutycznego. 

Jestem osobą empatyczną, radosną, konsekwentną, wdzięczną za wszystko czego doświadczam. Stawiam na wytrwałość. Gdy podejmę decyzję to nie odpuszczam! Żyję z pasją, zawsze gotowa walczyć o swoje marzenia i chętnie wesprę Cię w walce o Twoje cele i marzenia w zakresie zdrowia i balansu w życiu.

moja misja

ZYskaj strategię powrotu do zdrowia i poprawy samopoczucia

Moją misją jest promowanie zdrowego stylu życia i pomoc w osiąganiu zdrowotnych celów moich klientów. We współpracy z klientem stawiam na empatię. Wiem, jak ważne jest słuchanie i rozumienie klienta, a wszystko po to, by wspólnie stworzyć najbardziej dopasowaną strategię osiągnięcia Twojej najlepszej kondycji zdrowotnej. Znając nawyki i blokady klienta, jego plan dnia i przyzwyczajenia mogę wesprzeć go na drodze do zdrowego stylu życia. 

Zdaję sobie sprawę, że proces zmiany nawyków może być trudny, dlatego we współpracy staram się stworzyć wspierające, przyjazne środowisko, w którym jako klient poczujesz się komfortowo, środowisko które zmotywuje Cię do pozytywnej zmiany. Każdy z nas jest inny i wymaga innych zaleceń zdrowotnych. 

Każdy wymaga nieco odmiennego podejścia, ma inne cele zdrowotne i potrzeby dlatego tak ważne jest dla mnie indywidualne podeście. W roli klienta otrzymasz szyte na swoją miarę metody i zalecenia – spójne z Tobą. 

Jestem przekonana, że edukacja jest kluczowym elementem w procesie odzyskiwania zdrowia. Dlatego, skupiam się na przekazywaniu klientom wiedzy i umiejętności, które mogą zainspirować ich i dodać wiatru w skrzydła na drodze do ich pozytywnej zmiany zdrowotnej. Decydując się na współpracę zyskasz wiedzę o tym jak wygaszać stany zapalne, o dobrych nawykach żywieniowych, o aktywności fizycznej, o wpływie stresu na nasze życie, poznasz sposoby na radzenie sobie z nim oraz blokadami, które powstrzymują Cię w regularnym dbaniu o zdrowie. 

To co proponuję nie jest jedynie tymczasowym rozwiązaniem, ale stwarzają trwałe zmiany w życiu klientów. Chcę, aby nasi klienci nauczyli się dbać o siebie na dłuższą metę i czerpać radość ze zdrowego stylu życia. 

Wiedza i zalecenia, które otrzymasz są oparte na wiarygodnych źródłach i badanych. To zapewni Ci najnowsze, najefektywniejsze i wiarygodne metody wparcia w odzyskiwaniu zdrowia.

Masz pytanie?

skontaktuj się
ze mną

Od kilkunastu lat nie używam leków farmakologicznych, a moje zdrowie jest w znakomitej formie. Lecz nie zawsze tak było… Jeśli chcesz, podzielę się swoją historią powrotu do zdrowia. To jest najlepszy moment na zmianę. Zacznij dziś i zyskaj lepsze samopoczucie. Umów się na bezpłatna konsultacje.

dowiedz się więcej

Poznaj zdrowy styl życia

Chcesz wiedzieć więcej na temat zdrowego stylu życia? Na moim blogu znajdziesz artykuły pełne wiedzy z zakresu dbania o ciało i zdrowie. Możesz także umówić się na bezpłatną konsultację podczas, której porozmawiamy o Twoich potrzebach i rozwiązaniach jakie proponuję.